Čistička vzduchu Aeroguard 4S

Lux Aeroguard 4S představuje nejnovější generaci systémů pro úpravu vzduchu. Díky pětistupňovému filtračnímu systému vám tato čistička vzduchu zajistí nepřetržitý přísun čerstvého a zdravého vzduchu.

Jak čistý je vzduch, který dýcháme?

Částice ve vnitřních prostorech necítíme nebo nevidíme, ale řada z nich je zdraví nebezpečná. Znečištění vnitřního prostředí patří mezi pět nejvážnějších problémů životního prostředí a je prokázáno, že lidé častěji onemocní ze znečištěného vzduchu ve svých domovech a kancelářích než venku.

SVĚTOVĚ NEJLEPŠÍ FILTRACE

  • PŘEDFILTR – Zachycuje hrubé částice jako vlasy a vlákna.
  • SWISS HEPA FILTER – Swiss HEPA zcela kompositní syntetický filtr je vysoce efektivní filtr schopný zachytit 99,97% mikročástic jako je jemný prach, pyly a spóry plísní.
  • AKTIVNÍ UHLÍKOVÝ FILTR – Aktivní uhlíkový filtr váže plyny a pachy přírodního a chemického původu.Tento filtrační stupeň efektivně redukuje zápach z cigaretového kouře a z vaření.
  • NANOPURE – patentovaná technologie efektivně neutralizuje viry a bakterie a přispívá ke kvalitnímu a zdravému vzduchu.
  • DUOTRON TECHNOLOGY – Duotron systém aktivně redukuje množení virů a bakterií I v okolí Aeroguardu 4S. Viry a baktérie jsou zachyceny nejen v přístroji, ale také jsou aktivně neutralizovány ve vzduchu a zneškodněny.

Automatické čistění vzduchu

Znečistění vzduchu je vidět jen díky hrubým prachovým částečkám. Sofistikovaná technologie senzorů v Aeroguardu 4S neustále analyzuje znečistění okolního vzduchu. V závislosti na kvalitě vzduchu Aeroguard 4S automaticky nastavuje rychlost čistění a poskytuje tak vždy tu nejlepší kvalitu vzduchu.

Energeticky úsporný

Aeroguard 4S je výkonný a úsporný. Díky automatické kontrole vzduchu spotřebovává jen tolik energie, která je nutná k dodání dokonalého čerstvého vzduchu. Navíc v nočním režimu Aeroguard 4S spotřebuje jen 17W. Maximální výkon s minimální spotřebou energie.

Dvojitý displej

S konceptem dvojitého displeje Aeroguardu 4S můžete vždy vidět vše na první pohled. Kromě aktivovaného režimu displej poskytuje data o aktuálním znečistění vzduchu, pokojové teplotě a okolní vlhkosti. Exkluzivní Lux Visiolight indikuje kvalitu vzduchu kdykoliv.

Čističce byla po vědeckých testech udělena certifikace GUI-LAB a TÜV NORD. Nezávislé testy ve Vellore Institute a Guang Zhou Institutute of Microbiology potvrzují, že čistička Aeroguard 4S zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu odstraňováním prachu, zápachu, bakterií a virů z ovzduší.

UPŘESNĚNÍ

Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9,2 kg
Rozměry: 450mm x 230mm x 530mm
Hodnocení CADR – prach: 178 m3/h
Hodnocení CADR – Pyl: 198 m3/h
Hodnocení CADR – kouř: 167 m3/h
Maximální průtok vzduchu: 566 m3/h
Indikátor změny filtru: ANO
Stupně filtrace: 5
Technologie: NANOPURE+™ s 360° UV-lamp DUOTRON
Spotřeba: 17-85 W
Pracovní režimy: Automatický, Noc, Turbo, Manuální, Hlukový senzor
Odvod vzduchu: Nahoře
Přívod vzduchu: Na stranách
Barva: Dle zvolené varianty

 

Kontaktujte nás

Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

TOPlist