Čistící prostředky LUX

Enzymatický čistič BIOLUX

Unikátní enzymatický čistič BIOLUX hladce a bez námahy odstraní plíseň, zbytky jídla, zbytky lepidel, krev, nikotin, mastnotu, saze a další nečistoty. Lze použít k čištění interiéru a exteriéru automobilů, kuchyní či toalet. Je vhodný na všechny typy povrchů.

Použití:

20 g enzymatického čističe BIOLUX vystačí na zředění s 1 litrem horké vody

Pro všechny typy tvrdých a elastických podlah. Nejprve zkontrolujte textilní podlahy pro stálost barev a odolnost proti vlhkosti.

Biolux


Royal 12 Základní čistič

Odstraňuje staré vrstvy nečistot stejně jako olej či maz. Vhodný na vodotěsné a alkalické typy nátěrů: např. linoleum, pryž, syntetická pryž, PVC, polyolefin, přírodní a umělý kámen.

Před použitím je třeba zkontrolovat stálost barev nezajištěných typů podlah a jejich kvalitu.

Použití:

Uniprof nádrž: 3 l vody + 1 l Royal 12

Royal 12


Univerzální čistič 3D Zyme

3D Zyme resetuje a generálně čistí vzduch, podlahy a povrchy, jako jsou záclony, nábytek, deky, atd. Kromě toho se produkt používá k prevenci a údržbě ploch a podlah, které jsou pravidelně vystaveny biologickým činitelům.

3D Zyme je směs speciálních živých (110 miliard/litr), ale neškodných bakterií, pečlivě vybraných pro svou schopnost produkovat enzymy, které stravují organické látky způsobující nepříjemný zápach. 3D Zyme je určen k odstraňování čerstvých i starých skvrn od krve, mléka, kávy, jídla a jiných organických látek.

3D Zyme je vhodný i pro dlouho nepoužívané odpady.

Použití:

 Pro údržbu zapáchajících odpadů u pisoárů, sprch, dřezů atd.

Při prvním použití vlijte 0,5 litru 3D Zyme zředěného vodou v poměru 1:5. Pro následující údržbu vlijte 2x týdně 0,5 litru roztoku zředěného v poměru 1:20. V obou případech nechte působit 30 minut a odpad po tuto dobu nepoužívejte.

Pro odstranění zápachu a organických skvrn a nečistot z koberců, čalounění a ostatních textílií.

  • Otestujte stálobarevnost textilie aplikováním nezředěného 3D Zyme na skryté místo.
  • Pokud se barva nezmění, vyčistěte skvrnu pomocí 3D Zyne zředěného vodou v poměru 1:1.
  • Po vyčištění postižené místo znovu postříkejte nezředěným 3D Zyme.
  • Pokud je skvrna stále viditelná, zakryjte ji hadrem nebo igelitem, abyste zpomalili schnutí.
  • Až skvrna zmizí, omyjte místo čistou vodou a jemně osušte.

3d zyme


Royal 20 Základní čistič pro průmyslové využití

Vysoce účinný čistící prostředek s nízkou pěnivostí založený na speciálních účinných látkách.

Rozpouští oleje a tuky, saze, nánosy nečistot, grafit a znečištění výfukovými plyny.

Vhodný pro vodotěsné a alkalické povrchy: např. cementové a slinuté cihly, průmyslové a dílčí podlahy, střechy z drátů, stěnové a podlahové dlaždice v podzemních stanicích, kontejnery a koše na odpadky.

Nepoužívejte na hliník!

Použití:

4l studená voda + ~ 40ml Royal 20

Royal 20


Royal 64 Základní čistič pro sanitární účely

Intenzivní čisticí prostředek s kyselinami. Odstraňuje tvrdé vápno, vápenné mýdlo, zbytky cementu, rez a mastnotu, kyselé a vodotěsné povrchy v bazénech, vlhké a mokré oblasti, SPA: např. keramické obklady a dlažby, toaletní mísy, mytí kameniny, žuly a křemene

Nevhodné pro smaltované povrchy, toaletní sedačky / plastová víka, mosaz, bronzové nebo chromované kohouty, hliník, eloxovaný hliník, mycí žlaby a povrchy z umělého nebo přírodního kamene.

Použití na povrchu citlivém na kyselinu vede k nenapravitelnému poškození materiálu!

Použití:

3l studená voda + 1l Royal 64

Royal 64


Royal Soft prostředek pro údržbu

Všeobecně použitelný všestranný čistič s výkonnými schopnostmi odstraňovat mastnotu a špínu.

Vhodný pro všechny povrchy z kamene, plastu, kovu a textilií. Zkontrolujte stálost barevných odstínů textilií.

Použití:

Uniprof nádrž: 4 l voda+ 20 ml Royal Soft

Royal soft


Royal 28 Ochranná vrstva

Hrubé škody mohou být vyhlazeny leštěním. Vytváří intenzivní lesk. Protiskluzový, odpuzující nečistoty a odolný proti rozmazání. Snižuje riziko nehod ve veřejných budovách, školách, sportovních a víceúčelových halách atd. Vhodný na vodotěsné, tvrdé a pružné krycí typy: např. PVC, linoleum, pryž, CV kompozitní podlahy, polyolefin, mramor, litý kámen, umělý kámen a dřevěné podlahy.

Nepoužívejte na typy podlah s továrně vyráběným průsvitným švem, neuzavřenými korkovými a dřevěnými podlahami nebo ve vlhkých prostorách.

Použití:

Pro počáteční péči o podlahu: nezředěné 1,5 L

Pro méně absorpční podlahy: 1:1 se studenou vodou

Royal 28


Aeroblock

AeroBlock je malý osvěžovací blok bez alergenů, který je možné umístit uvnitř čističky vzduchu Aeroguard či do dávkovače LUX, který lze libovolně umístit například do auta, místnosti apod.

aeroblock

Kontaktujte nás

Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

TOPlist