Parní čistič Ecoprof

V obzvláště citlivých místech jako jsou restaurace, jídelny, pekárny či uzenářství, je hygiena alfou a omegou. Ecoprof je ideální řešení pro precizní hygienické čištění.

  1. Jedinečná tryska pro horkou vodu
  2. Odolný kryt z nerezové oceli
  3. Široký sortiment doplňků
  4. Transportní vozíček

VLASTNOSTI & VÝHODY.

TRYSKA PRO HORKOU VODU: Jednoduchým stisknutím namísto páry spustíte proud horké vody o teplotě skoro 100°C.

DOSÁHNE DO KAŽDÉHO KOUTA: Trojúhelníkový kartáč dosáhne i do těch nejskrytějších a nejméně dostupných koutů, díky čemuž vše rychle a efektivně vyčistí.

KRUHOVÉ KARTÁČE: Tyto kartáče odstraní i ty nejhouževnatější skvrny. Zarytou špínu rozleptá a zlikviduje proud horké páry.

PRO MYTÍ OKEN: Snadné hloubkové čištění, minimální spotřeba vody bez použití chemikálií šetří čas i peněženku.

ŽEHLENÍ: Silná pára umožňuje vynikající výsledky za minimum času. Povrchové žehlení i vertikální napařování dává možnost vyžehlit oblečení takřka bez námahy.

JEDNODUCHÁ PŘENOSNOST: Transportní vozík je skvělým pomocníkem pro přenos na dlouhé vzdálenosti či do schodů. Navíc vozík poslouží jako úschovný prostor pro doplňky. Díky tomu má uživatel vše potřebné vždy po ruce.

UPŘESNĚNÍ

Voltáž V / Hz 230 / 50
Wattáž (max.) Watt 2.200
Pracovní tlak (max.) bar 4,5
Objem nádrže (total) Liter 4,0
Steam temperature C 150
Teplota páry Std. 3-4
Výška mm 290
Délka mm 280
Hloubka mm 280
Hmotnost kg 7,5

Body and tank: INOX steel

Kontaktujte nás

Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

TOPlist